Zakup i opieka serwisowa dFLEX Gantt

OK, ile kosztuje ten system?

dFLEX Gantt jest rozwiązaniem modułowym i jego cena zależy od wymaganej funkcjonalności – klient nie płaci za to, czego nie potrzebuje.

Dodatkowe funkcjonalności (jak np. pełna współpraca z systemem Golem, obsługa TPP, dokumentów produkcyjnych czy integracja z ERP) są osobnymi pozycjami w cenniku, które mogą zostać zakupione w dowolnym czasie.

Oferta cenowa na system dFLEX Gantt.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani ofertą ceną na system dFLEX Gantt, prosimy o wypełnienie stosownej ankiety.

Licencja dostępowa

 dFLEX Gantt jest licencjonowany w modelu tzw. licencji pływających (ang. floating license). Licencja pływająca umożliwia dostęp do systemu z wielu komputerów równocześnie i może być zakupiona dla dowolnej liczby jednoczesnych użytkowników.

Liczba komputerów mających dostęp do licencji może być większa od liczby wykupionych licencji. Dla przykładu: posiadając 5 licencji programu, licencja pływająca umożliwia zainstalowanie apliakcji na dowolnej ilości komputerów programu w firmie, ale tylko na 5 komputerach jednocześnie aplikacja może zostać uruchomiona, a więc na tylu, na ile zostało zakupionych licencji.

Za pomocą licencji pływającej można ograniczyć liczbę wymaganaych licencji nie ograniczając dostępu do aplikacji.

Cena licencji za każde następne stanowisko dostępowe wynosi 25% wartości licencji na moduły systemu.
Udziela się rabatu w wysokości 20% od wartości licencji na stanowisko dostępowe w przypadku zakupu licencji w pakietach po 5 sztuk.

Modułowość, to niższe koszty licencji

dFLEX Gantt posiada kilkadziesiąt specjalizowanych modułów, które mogą zostać dowolnie wdrożone i skonfigurowane pod potrzeby konkretnego klienta. Dzięki temu oferowane rozwiązanie nie zawiera niepotrzebnej, z punktu widzenia klienta w konkretnym wdrożeniu, funkcjonalności.

Całkowity koszt licencji zależy od wymaganej funkcjonalności. Klient płaci tylko za taki system, którego faktycznie potrzebuje. Oczywiście system można dowolnie rozszerzać czy to przez zakup gotowych modułów lub stworzenie nowych.

Cena naszego rozwiązania może być nawet kilkunastokrotnie niższa od konkurencji, głównie dzięki oferowaniu autorskiego systemu i skupieniu się na faktycznych potrzebach klienta.

Szybkie wdrożenie, to szybki zwrot z inwestycji

dFLEX Gantt jest wysoce intuicyjnym i zautomatyzowanym oprogramowaniem, dzięki czemu podstawowe szkolenie planisty nie trwa dłużej jak kilka godzin.

Czas niezbędny na instalację, szkolenia i konfigurację systemu to od ok. 2 dni do 12 dni roboczych – pragniemy zwrócić uwagę, że proces wdrożenia produkcji to zazwyczaj proces ogromnie czasochłonny i trwa nawet kilkanascie do kolkudziesięciu miesięcy.

Chcemy zerwać z tą tradycją, gdyż skupiamy się na kluczowych zagadnieniach dla klienta i nie rozmawiamy o zagadnieniach dla niego oczywistych. Możemy sobie na to pozwolić ze względu na doświadczenie nabyte podczas pracy i współpracy z firmami z branży.

Oferujemy pełne wsparcie użytkowników i serwis posprzedażny naszych rozwiązań na podstawie odrębnych umów SLA.

Licencja testowa

Jeśli jesteś zainteresowany przetestowaniem systemu dFLEX Gantt prosimy o kontakt.

Podsumowanie

System dFLEX Gantt jest w całości autorskim rozwiązaniem zaprojektowanym i wykonanym w Polsce. Dzięki temu nasza firma może dostosować system na niespotykanym poziomie u innych dostawców i dostarczyć go w atrakcyjnej cenie.

dFLEX Gantt jest dedykowanym oprogramowaniem do krótkookresowego planowania, zarządzania i kontroli produkcji. Centrum modułu planowania jest w pełni interaktywny diagram Gantta, który przedstawia bieżące i zaplanowane operacje produkcyjne na poszczególnych maszynach.

System zapewnia wsparcie dla planowania dynamicznego, dzięki czemu plan produkcji jest automatycznie, bez udziału ludzi, aktualizowany z tym, co faktycznie dzieje się na hali produkcyjnej.

System dFLEX Gantt jest oferowany z pełnym wsparciem posprzedażnym!

Wsparcie obejmuje: